Ettevõttest

Dekoratiivvärve

 

Dekoratiivseid paneele

 

Dekoratiivseid krohve

 

Akustilisi materjale

 

Stelling Trading OÜ on Eesti kapitalil põhinev 15-aastase kogemusega  ettevõte,  mis müüb ja paigaldab:

·         dekoratiivvärve

·         dekoratiivseid krohve

·         dekoratiivseid paneele

·         akustilisi materjale

 

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes pingutame alati maksimaalselt, et meie klient oleks rahul lõpptulemusega. Toodete paigaldamisel kasutame ainult hea väljaõppega, pikalt praktiseerinud, parimaid meistreid. Oleme täpsed ja usaldusväärsed lepingupartnerid. Meie jaoks on väga oluline, et Stellingu poolt müüdud toode vastaks perfektselt kliendi soovile ja pakuks silmailu ning rahulolu paljudeks aastateks.

Töötame koostöös paljuda parimate sisearhitektidega. Meie materjale võib imetleda Pärnus ravispaahotellis Tervis, Tallinnas Viru Keskuses, kinos Kosmos Imax, Solarise keskuses, hotellis Telegraaf, terviseklubis Cityspa, Tartu Ülikooli Narva Kolledzhis ja paljudes teistes ühiskondlikes hoonetes. Peagi saab Topakustiku akustilisi paneele näha ka Tartus Raadil asuvas Eesti Rahva Muuseumis. Ning loomulikult on meie tooteid seinas väga paljudes kodudes ja kodustes helistuudiotes. 

Üle terve maailma kasutatakse meie poolt müüdavaid materjale high end sisekujundus-elementidena: Armourcoat Striated krohv on seinas kõigis Louis Vuittoni butiikides, Londoni loodusmuuseumis on hiigelsuur Darvini muna (60 meetrit pikk ja 28 meetrit kõrge), mis on viimistletud Armourcoat Armuralia poleeritud krohviga.  Topakustiku akustilised materjalid on nii kõrge kvaliteedi ja kauni viimistlusega, et enamikes Euroopa kontserdisaalides, koolides, ujulates, haiglates, hotellides ja muudes ühiskondlikes hoonetes eelistatakse just seda toodet. Vicousticu lihtsalt paigaldatavad ja väga efektse välimusega materjalid on kasutusel mitmetes  helistuudiotes, kinosaalides ja kodudes üle terve maailma.

Meie poolt müüdavad hoolikalt valitud materjalid on :

·         innovaatlised
·         naturaalsed
·         ökoloogilised
·         kõrgeima kvaliteediga
·         parimad omataoliste seas

 Meie oleme